Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor

AUDIT Doradztwo Personalne

Świebodzin

70 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Świebodzinie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Świebodzin

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie nowych oraz modyfikacja istniejących części, zespołów, maszyn i urządzeń,
  • Opracowanie konstrukcji z zachowaniem założeń ideowych i budżetowych,
  • Optymalizacja konstrukcji pod względem minimalizacji kosztów i czasochłonności wykonania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobu,
  • Optymalizacja konstrukcji na podstawie obliczeń konstrukcyjnych,
  • Standaryzacja rozwiązań konstrukcyjnych,
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w oparciu o systemy CAD: SolidWorks, AutoCAD, Inventor,
  • Współpraca w zespole przy uzgadnianiu założeń projektowych,
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym w trakcie realizacji bieżących zleceń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu szeroko pojętej mechaniki i budowy maszyn,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Praktyczna znajomość jednego z programów Solid Works, Inventor,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji spawanych,
  • Kreatywność i samodzielność.

OFERUJEMY:

  • Pracę z najnowszymi i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi,
  • Udział w projektowaniu nowatorskich i dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta urządzeń,
  • Rozwój zawodowy poprzez szereg szkoleń specjalistycznych,
  • Współpracę w międzynarodowym zespole.

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor