Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor

Sorter Sp.J.

Radom

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 2358106, z dnia 2019-03-25

SORTER jest pierwszą firmą w Polsce produkującą elektroniczne maszyny do sortowania owoców. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów z doświadczeniem, charakteryzujących się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym i umiejących pracować w zespole.

Konstruktor

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub inne wykształcenie techniczne z odpowiednim min. 2 letnim doświadczeniem zawodowym,
  • Udokumentowane doświadczenie w przygotowywaniu rysunków technicznych przy użyciu programu SolidWorks i AutoCAD,
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • kreowanie nowych rozwiązań w zakresie optymalizacji procesu produkcyjnego, zdolność do samodzielnej i dokładnej pracy,
  • rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy,

Wymagania

  • konstruowanie i projektowanie maszyn i urządzeń,
  • nadzór nad poszczególnymi etapami produkcji urządzeń,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • znajomość zagadnień dyrektywy maszynowej.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • Umowa o pracę

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor