Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Konstruktor

Danwood S.A.

Białystok

2 dni temu

Konstruktor
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej oraz tworzenie planów montażu domów,
  • badanie poprawności projektów konstrukcyjnych w porozumieniu z architektami oraz projektantami instalacji elektrycznych i sanitarnych,
  • optymalizacja stosowanych rozwiązań konstrukcyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz normami wewnętrznymi firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa o specjalności konstrukcje budowlane,
  • umiejętność obsługi programu AutoCad,
  • dobra organizacja pracy i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • benefity pozapłacowe,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i kursy językowe,
  • imprezy, wyjazdy integracyjne.

Poznaj

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. W okresie ponad 25 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 13 tys. domów. Właścicielem firmy jest GS Engineering & Construction Corp. - koreański lider w dziedzinie projektowania i budownictwa mieszkaniowego oraz energetyki i infrastruktury. GS E&C jest spółką notowaną na giełdzie w Seulu, a korzenie firmy sięgają innego koreańskiego giganta - LG Group.

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor