Konsultant Branży Automatyki

NES Global Talent

Warszawa

24 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 700 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES dla jednej z czołowych firm inżynieryjno-konsultingowo-projektowych w Europie, specjalizującej się w energetyce rekrutuje aktualnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie instalacji i urządzeń w branży automatyki oraz układów sterowania w branży energetycznej,
  • Dobór urządzeń, aparatów i osprzętu automatyki na etapie prac koncepcyjnych i projektowania,
  • Udział w opracowanie dokumentacji projektowych wielobranżowych (koncepcje projektowe, projekty budowlane),
  • Koordynacja prac projektowych branży automatyki,
  • Prowadzenie rozmów i uzgodnień z inwestorem,
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań technicznych,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe elektryczne (kierunek elektrotechnika), inżynierii elektrycznej lub elektroniki,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności elektrycznej lub telekomunikacyjnych – mile widziane,
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz warunków technicznych i norm,
  • Doświadczenie w projektowaniu układów sterowania i automatyki, instalacji i sieci elektrycznych w przemyśle,
  • Biegła obsługa programów: AutoCAD, MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Dyspozycyjność i elastyczność,
  • Otwartość i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji,
  • Kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego,
  • Kontakt z ciekawymi, nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet medyczny.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk