Konsultant działu konfiguracji i wdrożeń

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

30 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWBC
Opis stanowiska:
  • Konfiguracja definicji ofert, produktów i cenników w systemach wewnętrznych Organizacji
  • Konfiguracja opisów i modelowanie wyglądu produktów w kanałach sprzedaży
  • Udział w testach akceptacyjnych oraz produkcyjnych procesów sprzedażowych
  • Udział w testach nowych ofert i ich weryfikacja po wdrożeniu
  • Prowadzenie repozytorium ofert
  • Współpraca z obszarami IT i Marketingiem w ramach realizowanych zadań
Wymagania:
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office, w szczególności w MS Excel i MS Power Point
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie swobodnej komunikacji mailowej)
  • Kreatywność i proaktywność w działaniu;
    Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w tworzeniu prostych tekstów i komunikatów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z UX
Oferujemy:
  • Udział w dużych i ciekawych projektach kreujących rozwój i wizerunek Grupy Cyfrowy Polsat
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego na rynku telekomunikacyjnym
  • Naukę pracy z narzędziami tj. JIRA, Confluence, MS Project, SQL oraz wieloma systemami informatycznymi
  • Pracę w naprawdę zgranym zespole ukierunkowanym na wspólny cel i dbającym o dobrą atmosferę
  • Bardzo elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7-11 oraz dni pracy zdalnej)
  • Współpracę na podstawie długoterminowej umowy B2B

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Konsultant
Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...
Praca Konsultant