Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant ERP z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków

844 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-10-36581/PC
Grafton Recruitment poleca firmę z branży rozwiązań IT dla biznesu- właściciela platformy działającej w chmurze, wspierającej firmy z zakresu logistyki i transportu.
W związku z rozwojem struktur biura w Krakowie i zapotrzebowania rynku europejskiego, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ERP

Zadania:
- praca w zespole wspierającym wdrożenia systemu ERP w chmurze dla biznesu
- spotkania z Klientem na początku projektu wdrożeniowego w celu uzyskania wymagań i oczekiwań względem projektu
- utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami podczas projektu wdrożenia
- wsparcie Klientów na rynku niemieckim i austriackim
Requirements:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu min. C1
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
- wykształcenie w obszarze technicznym, informatycznym lub pokrewnym
- umiejętność pracy w zespole
- rozwinięte umiejętności interpersonalne, przede wszystkim umiejętność prezencji
- nastawienie na potrzeby Klienta
- prawo jazdy kat. B
Benefits:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- narzędzia potrzebne do pracy, np. laptop, telefon, samochód itp
- prywatna opieka medyczna
- Karta Multisport
- praca pełna wyzwań na rozwojowym stanowisku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. IT

Konsultant ds. IT to osoba współpracująca bezpośrednio z klientami, doradzająca im jak korzystać z technologii informacyjnych w celu osiągnięcia ich celów biznesowych i jak radzić sobie z wynikłymi problemami. Działania te mają na celu poprawę struktury i efektywności systemów informatycznych w danym przedsiębiorstwie. Osoba na stanowisku Konsultanta ds. IT zajmuje się badaniem potrzeb i wymagań klientów, opracowywanie ...
Konsultant ds. IT Praca Konsultant ds. IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (539)
Wałbrzych (37)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (134)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (744)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (56)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (105)
Nysa (18)