Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant IBM BPM

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
100,00 - 130,00 zł netto (+VAT)/godz.
specjalista mid / senior
pełny etat
kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
804 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1439] P

Zadania:
  • Instalacje, zarządzanie i konserwacja produktów IBM takich jak: serwery aplikacyjne WebSphere seria 5.X, 6.X I 7.X, IBM Message Broker V8, V9, V10 (IIB), IBM AppConnect, IBM BAW, IBM BPM V8.x, IBM ODM V8.x, IBM API Connect, IBM DataPower Gateways, IBM WSRR; IBM BAM, tworzenie skryptów kontroli serwerów WebSphere w języku Jython, programowanie w IBM ESQL
  • Instalacje, zarządzanie i konserwacja baz danych ORACLE 10.X i MYSQL
  • Projektowanie, instalacja i konserwacja systemów ciągłej integracji i badań stosowanych do rozwoju aplikacji na podstawie technologii, tj. Jenkins / Team City, Maven, JUnit, Nexus, Groovy, Selenium
  • Wymiana certyfikatów

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień konteneryzacji Kubernetes
  • Znajomość systemu Graphana przy wykorzystaniu bazy danych InfluxDB
  • Znajomość stacku technologicznego Elasticsearch, Logstash, Kibana

Stack technologiczny:

  • IBM BPM, IBM App Connect, IBM Integration BUS, IBM Websphere Message Broker, IBM Enterprise Service BUS, IBM API Connect, IBM Datapower Gateways, IBM Websphere Application Server, IBM Websphere MQ, IBM API Management, IBM FILENET P8 (w tym programowanie w JAVA interface CE i PE), IBM Case Manager, IBM Websphere Service Registry And Repository, IBM ODM, JBoss, Weblogic
  • SOAP, REST, WSDL, XSD, XSLT, XPATH
  • Oracle DB, MySQL, DB2
  • Java, Jython, Python, PL/SQL, ESQL, Groovy, Bash
  • SLEE, SIP, ParlayX, JSP, AspectJ, Hibernate, Spring,
  • Maven 2/3, Ant, Webservices, Sonatype Nexus, SVN/Mercurial/GIT, Jenkins, GitLab
  • Windows Server 2008, Windows XP/7, Linux Debian, Ubuntu, RedHat, CentOS, Oracle Linux, ESXI, Zabbix, LDAP
  • SVN, GIT, Mercurial, Eclipse, INTELLIJ IDEA, SOAPUI, JMeter
Oferujemy:
  • Pracę u cenionego dostawcy rozwiąząń wspierających procesy biznesowe.
  • Pracę 100% zdalną lub z biura w Warszawie.
  • Projekty dla klientów z różnych branż: finansowej, telekomunikacjnej, energetycznej.
  • Stawkę: 100-130PLN netto na B2B (lub inną preferowaną formę współpracy).

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”