Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant Klienta - Telemarketer

Autojet

Poznań

6 dni temu

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Udzielanie informacji z zakresu oferowanych produktów;
  • Pozyskiwanie klientów.
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Doświadczenie w pracy telemarketera – mile widziane;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami;
  • Energii, optymizmu i samodzielności;
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • wynagrodzenie + prowizja;
  • stabilne zatrudnienie;
  • stały czas pracy w godzinach 12:0016:00 (praca na minimum ½ etatu).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...
Konsultant Telefoniczny Praca Konsultant Telefoniczny