Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant / Konsultantka ds. Obsługi Klienta

KDK Medica Sp zoo

Warszawa

13 dni temu

Klinika PROMEDION to nowoczesny szpital chirurgii plastycznej i zespół gabinetów medycyny estetycznej w Warszawie, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi europejskimi standardami.

Doświadczony zespół specjalistów, wysoko zaawansowane, światowe technologie i szerokie spektrum konsultacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prezentowanie oferty świadczonych usług
  • Obsługa bezpośrednia naszych Klientów na miejscu w Klinice
  • Obsługa telefoniczna oraz administracyjna
  • Codzienna współpraca z zespołem medycznym i administracyjnym
Od kandydatów obowiązkowo oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w obsłudze Klientów w gabinetach medycyny estetycznej
  • Nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości specyfiki branży beauty
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie w zespole najwyższej klasy specjalistów, w ramach umowy o pracę na pełen etat w jednej z największych Klinik Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Polsce!

Poznaj stanowisko: Pracownik Recepcji Medycznej

Pracownik recepcji medycznej to osoba, która musi łączyć wysokie kompetencje z pracą pod presją i życzliwością. Jest pierwszą osobą kontaktową dla pacjenta i to od niej zależy w dużej mierze jego ocena jakości obsługi. Jej postawa w znaczący sposób wpływa na jego podejście do wizyty u lekarza. Do zadań stawianych osobie pracującej w recepcji medycznej należą: zapisywanie pacjentów ...
Pracownik Recepcji Medycznej Praca Pracownik Recepcji Medycznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (766)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2166)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)