Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant (m/ż)

Krakowski Instytut Technologii Sp. z o.o.

Warszawa

1184 dni temu

Krakowski Instytut Technologii jest firmą doradztwa personalnego funkcjonującą na rynku od 1999 r., realizującą projekty rekrutacyjne i doradcze dla wielu prestiżowych Klientów.

Obecnie, w ramach dalszego rozwoju naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: JK/04/15

Zadania na powyższym stanowisku:

  • odpowiedzialność za realizowane projekty rekrutacyjne i doradcze (koordynowanie przebiegu procesu researchu, rekomendacja kandydatów, pisanie raportów, uzupełnianie bazy, prowadzenie dokumentacji procesu, aktualizowanie informacji z przebiegu procesu, sprawdzenie referencji);
  • współpraca z researcherami i innymi konsultantami;
  • dbanie o zapewnienie informacji kandydatom uczestniczącym w procesach (informacja o etapie procesu rekrutacji, informacje o dalszym udziale w procesie rekrutacji, podziękowanie za udział w procesie, follow-up, zapewnienie kandydatom komfortu kontaktu, m.in. poprzez działanie zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych).

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego konsultanta: min. 2 lata (dowolne branże);
  • wiedza i doświadczenie w zakresie usług doradczych (m.in.: rekrutacja, outplacement, AC/DC, opisy stanowisk pracy, oceny pracownicze);
  • nastawienie na kontakt z klientem;
  • znajomość zasad funkcjonowania dużych firm (struktury, ścieżki raportowania, współpraca) – w celu zapewnienia klientom optymalnego wsparcia w zakresie świadczonych usług;
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie;
  • doświadczenie w obsłudze klienta (wsparcie merytoryczne, raportowanie w trakcie procesu);
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • chęć rozwoju, uczenia się;
  • zdolności prezentacyjne;
  • kreatywność;
  • ukierunkowanie na zawieranie długofalowych relacji;
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point); mile widziana doświadczenie w pracy z programami informatycznymi wspierającymi procesy rekrutacyjne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość stabilizacji oraz rozwój w merytorycznym, dynamicznym zespole,

Poznaj stanowisko: Konsultant

Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...
Konsultant Praca Konsultant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (703)
Wałbrzych (44)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (172)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (204)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (2017)
Radom (141)
Płock (109)
Opolskie:
Opole (213)
Nysa (54)