Konsultantka Ziaja

Ziaja dla Ciebie

Warszawa, Piaseczno

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2735664, z dnia 2019-11-05

Ziaja dla Ciebie to sklepy, które oferują 100 % asortymentu firmy Ziaja.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Piaseczno

Opis stanowiska

  • obsługa bieżących Klientów zgodnie ze standardem Ziaja
  • prowadzenie konsultacji kosmetycznych dla naszych Klientów
  • nadzór nad rotacją towarów handlowych
  • aranżacja wnętrza sklepu zgodnie ze standardem Ziaja
  • obsługa komputera, kasy fisklnej oraz terminala

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • maksymalny entuzjazm i zaangażowanie w realizację zadań sprzedażowych
  • radość z budowania długotrwałych relacji z Klientem
  • nieustajaca gotowość do zdobywania wiedzy produktowo-kosmetycznej z zakresu marki Ziaja i dzielenia się nią z naszymi Klientami
  • umiejetność doradzenia Klientowi w pielęgnacji, która spełni jego oczekiwania
  • doświadczenie w sprzedaży, wykształcenie kosmetyczne będzie Twoim mocnym atutem

Oferujemy

  • satysfakcjonujące, terminowe wynagrodzenie - adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość testowania kosmetyków Ziaja
  • możliwość rozwoju oraz atrakcyjny program szkoleniowy podnoszący wiedzę kosmetyczno-produktową oraz kompetencje sprzedażowe
  • zniżki pracownicze na każdorazowe zakupy w sklepie Ziaja dla Ciebie*

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze

Firma ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze zajmuje się dystrybucją kosmetyków i produktów leczniczych firmy ZIAJA LTD na terenie Mazowsza.

Poznaj stanowisko: Konsultant
Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...
Praca Konsultant