Kontroler Finansowy / Samodzielny Księgowy

NES Global Talent

Sochaczew

86 dni temu

Aktualnie dla naszego klienta –międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew

Twoje zadania:
  • przygotowywanie raportów korporacyjnych i budżetowych zgodnie z SOX (US GAAP raportowanie)
  • ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
  • kontrola danych finansowych i zapewnienie, że dane i transkacje finansowe są dokładne i odpowienio rozpoznane w programie Navision
  • rozliczanie podróży służbowych
  • sprawozdania GUS, Intrastat, Ochrona Środowiska, NBP
  • generowanie przelewów w systemie bankowym
Jeżeli posiadasz:
  • ponad 5-letnie doświadczenie w finansach (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną kominikację
  • wykształcenie wyższe ekonomiczno-finansowe
  • znajomość przepisów podatkowych: VAT, CIT
  • bardzo dobre umiejętności w zakresie Excela
  • umiejętność wdrażania nowych narzędzi kontrolingowych
  • silne umiejętności interpersonalne i silne wyczucie odpowiedzialności
  • znajomość programu Navision lub Oracle (co będzie dodatkowym atutem)
Możemy Ci zaoferować:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie w rozwoju zawodowym
  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku pracy

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Kontroler Finansowy Praca Kontroler Finansowy

Rekrutują z Praca.pl