Kontroler Jakości Sprzedaży

KACZMARSKI GROUP

Wrocław

8 dni temu

Zacznij podążać z nami na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis Stanowiska:
  • przeprowadzanie kontroli rozmów telefonicznych handlowców
  • badanie zgodności i standardów pracy pracowników
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • udział w opracowywaniu zasad i procedur kontroli jakość
Jakie mamy wymagania?
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel – warunek konieczny
  • zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole
  • organizacja pracy własnej i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
Co oferujemy?
  • umowę o pracę
  • parking dla wszystkich pracowników
  • wsparcie stabilnego i doświadczonego zespołu
  • stałe godziny pracy: 8.00 – 16.00
  • festiwale foodtrucków, masaże, squasha, najlepsze bistro!

Podejmiesz wyzwanie? Czekamy na Twoje CV

Poznaj

Krajowy Rejestr Długów

Jesteśmy pierwszym, największym i najbardziej rozpoznawalnym biurem informacji gospodarczej. Udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku. Rosnące grono klientów stawia przed nami nowe wyzwania i pozwala doskonalić nasze umiejętności, a także stwarza nowe miejsca pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: