Kontroler Jakości w Dziale Zarządzania Jakością

Ronal Polska Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice

1 dzień temu

Rozpocznij karierę.


RONALGROUP – lider w branży felg ze stopów metali lekkich

 

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner
wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy
zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy,
co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy
w dziesięciu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.
Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Kontroler Jakości w Dziale Zarządzania Jakością, W14_DZJ_202010, Jelcz-Laskowice
ZADANIA:
  • Kontrola wizualna kół pod względem wad występujących na powierzchni koła
  • Współpraca z Działem Lakierni oraz Działem Kompletacji Wyrobu
TWÓJ PROFIL:
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany)
  • Doświadczenie w dziedzinie lakiernictwa będzie dodatkowym atutem
CZEGO MOŻESZ OD NAS OCZEKIWAĆ:
  • Atrakcyjnego wynagrodzenia
  • Stabilnej pracy w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Bezpłatnych dojazdów z Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Strzelina oraz Namysłowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym w temacie, przy użyciu przycisku Aplikuj.

 

 APLIKUJ TERAZ 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RONAL POLSKA SP. Z O.O. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez RONAL POLSKA SP. Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem jobs.pl@ronalgroup.com lub naszym Administratorem pod adresem RONAL POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Wałbrzychu, przy ul. Wrocławskiej 95.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem jobs.pl@ronalgroup.com lub naszym Administratorem pod adresem RONAL POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Wałbrzychu, przy ul. Wrocławskiej 95.

Poznaj

Ronal Polska Sp. z o.o.

Firma RONAL założona została w roku 1969. Należała wówczas do światowych pionierów na rynku kół z metali lekkich. Tajemnicą naszego stałego rozwoju jest dobry kontakt z Klientem, innowacyjność i wysoka jakość produkcji.

RONAL stawia na zaawansowane technologie, kreatywne wzornictwo i najwyższą jakość. Jakość jest naszą filozofią.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości