Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. optymalizacji procesów

Atut Rental Sp. z o.o.

Warszawa, Mory

10 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa, Mory

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 29 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży  i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno  o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu w Morach (k. Warszawy) jako:

Opis stanowiska:
  • weryfikacja procesów zachodzących w firmie celem zwiększenia ich efektywności,
  • zaplanowanie, wdrożenie, koordynacja i kontrola wszystkich zadań związanych z optymalizacją danego procesu,
  • tworzenie harmonogramu i określanie potrzeb projektu optymalizacyjnego (czas, zasoby, budżet),
  • prowadzenie bieżącego monitoringu postępów realizacji projektu zgodnie z założonymi wskaźnikami i harmonogramem,
  • koordynacja działań osób współpracujących w ramach danego przedsięwzięcia,
  • raportowanie wyników, współpraca z Zarządem Spółki,
  • generowanie pomysłów na nowe optymalizacje poprzez definiowanie celów rozwoju przedsiębiorstwa.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
  • mile widziane studia podyplomowe z zarządzania projektami,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów optymalizacyjnych,
  • znajomość branży (wynajem sprzętu i maszyn budowlanych),
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i planistyczne,
  • samodzielność i zorientowanie na cel,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach optymalizacyjnych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program MultiSport, dofinansowanie wypoczynku),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Pracownicy są naszą największą wartością!

ATUT RENTAL Twoim Atutem!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATUT RENTAL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Atut Rental Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (55)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2314)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (73)