Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. realizacji

AUDIT Doradztwo Personalne

Świebodzin

128 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Świebodzinie, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzin

OPIS STANOWISKA:

  • Poszukiwanie nowych kooperantów, w tym utrzymanie i rozbudowa bazy kooperantów,
  • Sporządzanie zamówień i umów na dostawy kooperacyjne, negocjowanie warunków realizacji dostaw kooperacyjnych, zapewnienie optymalnego poziomu kosztów tych dostaw,
  • Koordynacja dostaw kooperacyjnych we współpracy z Działem Planowania i pionem Produkcji,
  • Nadzór nad wysyłką urządzeń z zakładu macierzystego i z zakładów kooperantów
  • Zapewnienie we współpracy z Zakładami Produktowymi i Działem Kontroli Jakości odpowiedniej jakości wyrobów i usług wykonywanych w kooperacji,
  • Koordynowanie działań związanych z reklamacjami wyrobów, w tym składanie reklamacji na usługi kooperacyjne nie spełniające wymaganych norm, na podstawie otrzymanych z ZJ protokołów nieprzyjęci i kart braków,
  • Pomoc i kontrola pracowników w zakresie stosowania norm bezpieczeństwa w projektach,
  • Reprezentowanie zakładu w zakresie uzgodnień technicznych i logistycznych, dotyczących realizowanych umów kooperacyjnych.

WYMAGANIA:

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne,
  • Umiejętności planowania oraz efektywnego zarządzania czasem,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność samodzielnego działania,
  • Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i niemonotonną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Partnerską atmosferę pracy.

Poznaj

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor

Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Koordynator / Supervisor Praca Koordynator / Supervisor