Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. Reklamacji i Szkód (Z-ca Kierownika Działu Reklamacji i Szkód)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa

343 dni temu

Koordynator ds. Reklamacji i Szkód
(Z-ca Kierownika Działu Reklamacji i Szkód)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KRIS/WAW/12/2017
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogatą ofertę szkoleń,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w rozpatrywaniu reklamacji i likwidacji szkód,
  • Umiejętność utrzymywania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Znajomość narzędzi MS Office.
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy zespołów projektowych,
  • Wsparcie optymalizacji procesów rozpatrywania reklamacji,
  • Udział we wdrożeniu obiegu informacji i dokumentów,
  • Odpowiedzialność za terminowe rozpatrywanie reklamacji,
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami,
  • Utrzymywanie relacji z brokerem i ubezpieczycielami.

Administratorem danych jest ROHLIG SUUS Logistics S.A z siedzibą w Warszawie 02-235, Równoległa 4A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu Reklamacji

Kierownik działu reklamacji jest odpowiedzialny za koordynowanie i nadzorowanie przyjmowania i realizowania reklamacji, a także za zapewnienie jak najlepszej obsługi klientów w tym zakresie. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje wewnętrzne normy i procedury, mające zmaksymalizować wydajność i efektywność funkcjonowania działu reklamacji i zatrudnionego w nim personelu. Kierownik ingeruje osobiście w szczególnie ...
Kierownik Działu Reklamacji Praca Kierownik Działu Reklamacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (831)
Wałbrzych (53)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (205)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (199)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (898)
Tarnów (56)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2064)
Radom (108)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (60)