Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Merchandiser Łódź
Koordynator ds. Visual Merchandisingu

GUESS Poland Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
2869 dni temu

Od 1981 GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: KVM/Łódź
OPIS STANOWISKA:

Visual Merchandiser jest odpowiedzialny m.in. za dbałość o właściwą ekspozycję produktu w podległych sklepach (własne, licencyjne, SIS, wholesale), jak również za spójność standardów VM z polityką firmy.

Poszukujemy pasjonatów mody, którzy:

  • posiadają minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w branży odzieżowej i poparte doskonałymi referencjami
  • mają ponadprzeciętne umiejętności organizacyjne i potrafią pracować pod presją czasu
  • potrafią analizować dane liczbowe i wyciągać wnioski na podstawie KPIs
  • posiadają zmysł artystyczny, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi klienta
  • na bieżąco śledzą trendy w modzie
  • znają dobrze język angielski
OFERUJEMY:
  • pracę w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego – 70% awansów wewnętrznych!

  • szkolenia w Polsce i za granicą

  • pracę w młodym, przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: udzielam zgody GUESS Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22a na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania.