Koordynator ds. Zarządzania Ryzykiem

Devire

Warszawa

90 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL38922

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Koordynator ds. Zarządzania Ryzykiem

Dla naszego klienta, międzynarodowego Generalnego Wykonawcy, realizującego projekty w obszarze budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Koordynatora ds. Zarządzania Ryzykiem.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę i ocenę czynników ryzyka na kontraktach budowlanych, a także uczestniczenie w zarządzaniu procesami zarządzania ryzykiem- stanowić będzie wsparcie doradcze dla kadry kierowniczej oraz wydawać odpowiednie rekomendacje. Koordynator  ds. Zarządzania Ryzykiem będzie również współpracować z zespołami realizacyjnymi oraz ofertowymi, a także szkolić pracowników w zakresie procedur zarządzania ryzykiem.

 

Nasz Klient Zapewnia:

 • Stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
 • Możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu najlepszych ekspertów w obszarze ZR
 • Pełnienie funkcji doradcy/ partnera dla osób decyzyjnych
 • Wysoką kulturę pracy, w przyjaznym środowisku
 • Pracę stacjonarną w biurze w Warszawie, bądź we Wrocławiu/Krakowie
 • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w codziennej pracy
 • Bogaty pakiet benefitów (m.in. premie, opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, telepraca)

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Doświadczenie w procesach zarządzania ryzykiem na projektach budowlanych
 • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy/ Kierownika Kontraktu/ Administratora Kontraktu/ Specjalisty w dziale ofertowym
 • Wiedzę w zakresie ryzyk budowlanych oraz chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
 • Wysokie zdolności analityczne oraz dokładność
 • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację zawodową
 • Otwartość do odbywania wyjazdów służbowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy 
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy