Koordynator kontraktów ze znajomością języka niemieckiego
EUROPEJSKIE BIURO PRACY sp. z o.o.
Chełm, Lublin
3 500 zł brutto/mies.
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
7 dni temu

Ogłoszenie numer: 5096643, z dnia 2021-07-20

Europejskie Biuro Pracy sp. z o.o. istnieje na rynku od 2009 roku.

Miejsce pracy: lubelskie / Chełm, Lublin

Opis stanowiska

Poszukujemy rekrutera / koordynatora kontraktów  ze znajomością języka niemieckiego, zatrudnienie w stabilnej firmie.

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • pracę w dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj