Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator / Koordynatorka Zespołu Pielęgniarskiego

LUX MED Sp. z o.o.

Wrocław

24 godz. temu

Koordynator / Koordynatorka Zespołu
Pielęgniarskiego
Miejsce pracy: Wrocław
Praca w Centrum Medycznym LUX MED we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy zespołu pielęgniarek i położnych w ambulatorium, sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu pracy;
  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną;
  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie placówki w materiały do pracy oraz sporządzanie zamówień;
  • Nadzór i kontrola nad sprawnością i gotowością sprzętu medycznego do pracy;
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe min. licencjackie i/lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa;
  • 2 - letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki;
  • Ukończone kursy z zakresu: szczepień ochronnych, EKG i RKO;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość programów MS Office ( Word, Excel);
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Zatrudnienie na pełen wymiar etatu;
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • Dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED".

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor

Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Koordynator / Supervisor Praca Koordynator / Supervisor

Aplikujesz na ogłoszenie