Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Operacyjny

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław

543 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy zespołem specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy.

Od początku działalności staramy się realizować wizję marki przyjaznej i takiej, która jest blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się rozwijamy.

Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Miejsce pracy: dolnośląskie/ Wrocław
Nr ref.: KO/Wro/11/2017
Obowiązki:
  • Całościowe zarządzanie projektami w obszarze usług pracy tymczasowej realizowanej na terenie woj. dolnośląskiego i częściowo woj. lubuskiego,
  • Rekrutacja pracowników tymczasowych dla naszych Klientów i budowanie bazy kandydatów,
  • Rekrutacja terenowa i realizacja zamówień niestandardowych,
  • Stały nadzór operacyjny nad zleconym projektem,
  • Odpowiedzialność za dokumentację pracowniczą, kontakty z Klientami i pozyskiwanie nowych zleceń.

Wymagania:
  • Doświadczenie w agencji pracy i znajomość ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych,
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • Nastawienie na współpracę z klientami oraz proaktywne podejście do rozwiązywania trudnych sytuacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premię uzależnioną od efektów pracy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do biletów do kina, teatru itp.),
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy itd.).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji