Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Koordynator Realizacji Inwestycji
Supersnow S.A
Maniowy
39 dni temu

SUPERSNOW S.A. to wiodący producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o polski kapitał i polską myśl techniczną. Armatki śnieżne Supersnow S.A. pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i Ameryki Południowej. Supersnow S.A. posiada system jakości certyfikowany na zgodność z ISO 9001. Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k. Nowego Targu, zatrudnia ok. 90 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Maniowy
Opis stanowiska:
  • organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów dotyczących projektu pomiędzy budową a biurem,
  • wprowadzanie podwykonawców na budowę
  • koordynacja pracy podwykonawców we wszystkich branżach,
  • współpraca z projektantami,
  • koordynowanie dostaw materiałów budowlanych,
  • kontrola jakości wykonanych robót,
  • prowadzenie harmonogramów inwestycji i bieżąca kontrola terminów,
  • raportowanie przebiegu realizacji oraz protokołowanie odbiorów częściowych i całościowych,
  • wykonywanie kosztorysów realizowanych inwestycji,
  • dokonywanie interwencyjnych zamówień materiałów
Wymagania:
  • znajomość technologii budowlanych,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów typu AutoCad, Solid Works
  • biegła znajomość obsługi komputera, środowiska Windows,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • bardzo dobre zaplecze sprzętowe,
  • pracę przy ciekawych realizacjach,
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.