Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy (dla spółek niemieckich)

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

84 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej. Celem stanowiska będzie realizacja procesu outsourcingu księgowości na rzecz Spółek grupowych koncernu

 z terenu Niemiec.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3697/2018/PR

Zadania:
  • księgowanie faktur (pobranych od dostawców) zakupu towarów i materiałów oraz korekt, w tym zakupów w ramach CS,
  • administrowanie i zwroty faktur bez zamówień,
  • sprawdzanie poprawności opisu faktur zgodnie z wymogami klienta,
  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej faktur,
  • okresowa kontrola i analiza rozrachunków,
  • prowadzenie korespondencji w zakresie spraw księgowych,
  • wyjaśnianie różnic ilościowych i cenowych zakupu towarów z niemieckimi i innymi dostawcami,
  • stosowanie przyjętych zasad rachunkowości.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku z firmy produkcyjnej,
  • dobra znajomość języka niemieckiego, podstawowa -angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa Excel,
  • samodzielność, umiejętności organizacyjne, dokładność, zarządzania czasem.

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (738)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1570)
Radom (66)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (18)