Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

VRG S.A.

Kraków

20 dni temu

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • obsługa bieżących płatności Spółki;
  • sporządzanie raportów i zestawień;
  • kontrola zaległości w systemie finansowo-księgowym;
  • monitoring należności i zobowiązań przeterminowanych;
  • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy;
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw;
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego;
  • wiedzy z obszaru rachunkowości;
  • samodzielności i komunikatywności;
  • umiejętności współpracy w grupie;
  • zdolności do precyzyjnego i analitycznego myślenia;
  • gotowości do stałego podnoszenia umiejętności.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilność zatrudnienia;
  • pracę w ambitnym zespole;
  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywatną opiekę medyczną, zniżki do wykorzystania w naszych salonach).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj

VRG S.A.

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2178)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (75)