Księgowa / Księgowy

VRG S.A.

Kraków

15 dni temu

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Weryfikacja dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz rozliczeń podatkowych dotyczących przydzielonych Salonów Firmowych
  • Dekretacja dokumentów księgowych oraz kontrola merytoryczna dokumentów zgodnie z wewnętrznymi zasadami spółki dotyczących przydzielonych Salonów Firmowych
  • Kontrola wpłat utargów przydzielonych Salonów Firmowych
  • Kontrola stanów magazynowych przydzielonych Salonów Firmowych
  • Udział w przygotowywaniu zestawień oraz raportów miesięcznych na potrzeby spółki
  • Udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • Inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji
Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego (może być średnie)
  • Wiedzy (podstawowa) z obszaru rachunkowości i podatków
  • Dużej inicjatywy do działania w zakresie powierzonego obszaru
  • Samodzielności i komunikatywności
  • Umiejętności współpracy w grupie
  • Zdolności do precyzyjnego i analitycznego myślenia
  • Samodzielności w realizacji zadań
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do stałego podnoszenia umiejętności

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Pracę w ambitnym zespole;
  • Świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywatną opiekę medyczną, zniżki do wykorzystania w naszych salonach).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj

VRG S.A.

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy