Księgowa / Księgowy

AMS CONSULT Sp. z o. o.

Kraków

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681777, z dnia 2019-10-14

AMS Consult Sp. z o. o. w zawiązku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Analiza, uzgadnianie kont księgowych
  • Sporządzanie Sprawozdań Finansowych
  • Obsługa kadrowa

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy ze spółkami z o. o.
  • Doświadczenie w pracy w księgowości min. 3 lata
  • Znajomość programu CDN Optima – warunek konieczny
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat, stabilność zatrudnienia
  • Udział w szkoleniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami
  • Wsparcie prawne

www.amsconsult.pl

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy