Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Księgowa / Księgowy
"B&M Clothing Company" Sp. z o.o.
Radom
66 dni temu

Ogłoszenie numer: 4616088, z dnia 2021-05-24

B & M Clothing Company" Spółka z o.o. w Radomiu

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur , not i innych dokumentów księgowych,
  • rozliczanie kosztów produkcji w toku i wyrobów gotowych,
  • księgowanie kosztów zużycia surowców,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • sporządzanie deklaracji do US,
  • sporządzanie sprawozdań dot. ochrony środowiska,
  • przygotowywanie zleceń płatniczych w systemie bankowym,
  • uzgadnianie kont księgowych i przygotowywanie raportów do zamknięć miesięcznych,
  • udział w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontakt z dostawcami i odbiorcami, w celu uzgodnienia rozrachunków,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Głównego Księgowego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowisku księgowego,
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu księgowo-finansowego Raks SQL będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.