Księgowa w biurze rachunkowym

Profit I s.c. M.Zdanowska, K.Borzuchowska

Stare Babice

115 dni temu

Ogłoszenie numer: 2217581, z dnia 2019-08-16

Biuro z piętnastoletnim stażem, pełna obsługa księgowo podatkowa około 100 podmiotów.

Miejsce pracy: mazowieckie / Stare Babice

Opis stanowiska

  • stanowisko samodzielne
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz analiz i sprawozdań ekonomicznych i rachunkowych

Wymagania

  • wykształcenie min średnie
  • biegła obsługa urządzeń biurowych i pakietu office

Oferujemy

  • szkolenia,
  • ubezpieczenie zdrowotne w Allianz,
  • telefony służbowe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Poznaj

Profit I Sp. z.o.o. M.Zdanowska, K.Borzuchowska

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy