Kucharz / Pizzerman

Gomi s.c. Zbigniew Górka, Katarzyna Górka

Poniatowa

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 3451612, z dnia 2020-07-06

Firma Gomi zatrudni do Hotelu Montis w Poniatowej osobę na stanowisko

Miejsce pracy: lubelskie / Poniatowa

Opis stanowiska

Praca polegająca na przygotowywaniu dań z karty menu Restauracji oraz Pizzy.

Firma obecnie rozwija się o nowy lokal pizzerię znajdującą się obok Hotelu. Szukamy osoby która poprowadzi ten obiekt.

Wymagania

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy

  • Gwarantujemy profesjonalne szkolenia.
  • Pracę w miłym zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz