Kucharz śniadaniowy

City Park Poznań

Poznań

16 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4134499, z dnia 2021-01-20

Restauracja Cucina mieszcząca się w City Park Poznań poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli jesteś uśmiechniętą, pracowitą i zaangażowaną osobą przyjdź do nas, poznaj nasz Zespół i zostań na dłużej!  Poza chęciami i dyspozycyjnością potrzebna Ci będzie aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza
  • Dyspozycyjność
  • Profesjonalizm i zaangażowanie
  • Stawiamy na osobowość kandydatów a doświadczenia nauczysz się u Nas

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywanie nowego doświadczenia
  • Pełen etat
  • Umowa o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz