Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz ze znajomością kuchni azjatyckiej - Azja Chef

Ferguson Sp. z o.o.

Poznań

12 dni temu

Uznany na rynku restaurator, w związku z planowanym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:

Niniejsza oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje umiejętności w rozwijającej się, nowoczesnej restauracji o profilu azjatyckim.

Wymagania:
  • Pasja i doświadczenie w przygotowywaniu dań kuchni azjatyckiej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Mile widziani obcokrajowcy!

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz