Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznań

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 4570314, z dnia 2021-05-08

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Kucharz

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

„Cucina” - jedna z najlepszych z najlepszych w Poznaniu wg. międzynarodowego przewodnika Gault&Millau, mieszcząca się w City Park w Poznaniu, poszukuję osób na stanowisko KUCHARZ.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Kucharza
  • Dyspozycyjność
  • Profesjonalizm i zaangażowanie
  • Stawiamy na osobowość kandydatów a doświadczenia nauczysz się u Nas

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywanie nowego doświadczenia
  • Pełen etat

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz