Kucharz

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznań

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 4592597, z dnia 2021-05-11

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Kucharz

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Niezwykłe miejsce - UŁAN BROWAR, browar restauracyjny, szlachetna polska kuchnia, występy sceniczne, bilard oraz strefa chillout czeka na Ciebie. To miejsce możesz współtworzyć z nami, wnieść swoją pozytywną energię – zapraszamy do naszego zespołu.

Wymagania

  • kreatywność i pasja do kuchni,
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy zespołowej,
  • chęć uczenia się i rozwoju,
  • dyspozycyjność
  • profesjonalizm i zaangażowanie
  • stawiamy na osobowość kandydatów a doświadczenia nauczysz się u Nas

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia,
  • pracę w wyjątkowym miejscu pełnym szlachetnych trunków, pysznego jedzenia, scenicznych występów i rozgrywek bilardowych,
  • uczestniczenie w wydarzeniach w UŁAN BROWAR,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywanie doświadczenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz