Kucharz

B&D Hotels S.A. Hotel HP Park Plaza

Wrocław

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 4609483, z dnia 2021-05-04

B&D Hotels S.A.

Hotel HP Park Plaza usytuowany w pobliżu Rynku, laureat prestiżowych nagród obsługuje gości biznesowych, indywidualnych oraz grupy turystyczne z Europy a także z Azji i Stanów Zjednoczonych. Swoje usługi oferuje od 1999 roku. Jest miejscem cenionym za ich jakość, indywidualne podejście do każdego gościa oraz autorską kuchnię. W związku z dynamicznym rozwojem oraz chęcią zachowania najwyższych standardów świadczonych usług aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Praca będzie polegała na przygotowywaniu, pod czujnym okiem Szefa Kuchni, dań z karty zgodnie z ustalonymi recepturami a także na utrzymaniu w czystości stanowiska pracy oraz wyposażenia. Oferujemy pracę w systemie zmianowym.

Wymagania

Od przyszłego pracownika oczekujemy umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, dyspozycyjności, doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku, aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

Przyszłemu pracownikowi oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, stałe wynagrodzenie miesięczne plus premię zależną od wyników w pracy, szkolenie stanowiskowe, możliwość rozwoju zawodowego (uczestnictwo w konkursach gastronomicznych), dofinansowanie do kart Multi Sport, stabilną pracę w prestiżowej firmie oraz przyjazne środowisko w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym, klikając w przyciski aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B&D Hotels SA_ z siedzibą w Warszawie przy ul. Barskiej 28/30 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hotel HP Park Plaza z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Drobnera 11/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz