Laborant ds. badań i pomiarów

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Warszawa

57 dni temu

Laborant ds. badań i pomiarów
MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • Realizacja powierzonych zadań z zakresu działalności Zespołu Kontroli Jakości zgodnie z posiadanym upoważnieniem do wykonywania badań nieniszczących i obowiązującymi procedurami
 • Sporządzanie zapisów z przeprowadzonych pomiarów i badań oraz ich ocena na podstawie przyjętych specyfikacji i/lub norm
 • Utrzymywanie i rozwijanie kwalifikacji niezbędnych do realizacji działań laboratoryjnych oraz rozszerzenie umiejętności o pomiary wibrodiagnostyczne oraz wykonywanie osiowań urządzeń wirujących

WYMAGANIA:

 • Doświadczenie w badaniach nieniszczących
 • Wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku mechanicznym
 • Certyfikat (dowolny) NDT wg PN-EN ISO 9712 (lub wg PN-EN ISO 473)
 • Umiejętność posługiwania się metrologicznym sprzętem pomiarowym
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
 • Znajomość pakietu Office
 • Dyspozycyjność i mobilność (gotowość do wykonywania pracy na obiektach naszych klientów w różnych regionach Polski, jak również poza przyjętym harmonogramem czasu pracy)
 • Prawo jazdy kat. B
 • Gotowość do utrzymywania i rozszerzania posiadanych certyfikatów NDT
 • Gotowość do poszerzania swoich umiejętności o badania wibrodiagnostyczne i laserowe osiowanie urządzeń wirujących
 • Świadectwo Kwalifikacyjne – E grupa 1 i 2

Zachęcamy do aplikowania osoby częściowo spełniające wymagania, gotowe podnieść swoje kompetencje.


OFERUJEMY:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
 • Pierwsza umowa o pracę na rok, druga na czas nieokreślony
 • Prywatna opieka medyczna Medicover
 • Extra świadczenia finansowe dla pracownika (na wypoczynek, sport, kulturę i święta)
 • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
 • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe (w tym dofinansowanie studiów)

 

 

 

 

Bilfinger Industrial Services Polska to firma będąca częścią Marki działającej na całym świecie - Masz tu gwarancję zatrudnienia i solidne warunki będące częścią sukcesu firmy.

 

Prywatna opieka Medicover, dofinansowanie studiów czy dodatkowe środki pieniężne na wypoczynek lub święta to tylko część powodów dla których powinieneś dla Nas pracować.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne (CV, dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie, uprawnienia i kwalifikacje, list motywacyjny etc.) zgadzasz się na przetwarzanie przez Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pożarowej 6 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.is-polska@bilfinger.com
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Poznaj

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Laborant 
Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Praca Laborant