Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Lekarz medycyny pracy

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

218 dni temu

Szczecin
Nr ref.: LMP/SZN/092017

OBOWIĄZKI

• prowadzenie wywiadów pogłębionych z Pacjentem
• prowadzenie badań z zakresu medycyny pracy
• sporządzanie dokumentacji i wystawianie niezbędnych zaświadczeń
• obsługa pacjentów na terenie przychodni

WYMAGANIA

• wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim dyplomem
• ukończona specjalizacja lekarska z zakresu medycyny pracy
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza medycyny pracy
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

OFERUJEMY

• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt
• elastyczne godziny pracy
• nowoczesną infrastrukturę oraz organizację obsługi Pacjenta
• wynagrodzenie ustalane indywidualnie
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

Poznaj stanowisko: Lekarz Medycyny Pracy

Praca lekarza medycyny pracy jest specyficznym charakterem praktyki lekarskiej skupionej wokół badania predyspozycji zdrowotnych osób wykonujących pracę zawodową. Specjalizacja ta skupia się na części medycyny rozpatrywanej w kontekście wykonywanych obowiązków zawodowych i specyfiki danego stanowiska. Wśród zadań, z jakimi mierzy się lekarz medycyny pracy, wymienić można m.in. ...
Lekarz Medycyny Pracy Praca Lekarz Medycyny Pracy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (64)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)