Najnowsze oferty pracy

  • Lekarz Reumatolog do Telemedycyny

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: kompleksową opiekę nad pacjentem; prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej; dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych; Dołącz do naszej ekipy medycznej i stań się #bohaterem​ opieki zdrowotnej! Szukamy Ciebie jeśli: Ukończyłeś / aś...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Lekarz Reumatolog Warszawa
Lekarz reumatolog / endokrynolog

MEDIKAR
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat / część etatu
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
675 dni temu

Ogłoszenie numer: 7114152, z dnia 2022-06-20

MEDIKAR jest nowoczesną placówką medyczną mieszczącą się na warszawskim Mokotowie. Przychodnia zapewnia kompleksową, specjalistyczną opiekę medyczną w zakresie diagnozy i rehabilitacji przy leczeniu schorzeń narządu ruchu i układu nerwowego zarówno u dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo zajmuję się także profilaktyką i leczeniem osteoporozy oraz leczeniem stomatologicznym. Działając od 2005 roku Medikar zdołał wyrobić sobie znakomitą opinię wśród Pacjentów z rejonu Warszawy i okolic. Placówka od początku funkcjonowania z powodzeniem realizuje kontrakt z NFZ. Dla wygody pacjentów realizowana jest owocna współpraca z firmami oferującymi prywatne ubezpieczenia zdrowotne.
MEDIKAR działa pod patronatem znanej i renomowanej na polskim rynku placówki medycznej: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, co zapewnia odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej, a także stosowanie najnowocześniejszych metod terapii i standardów funkcjonowania.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przychodnia Medikar zatrudni Lekarza reumatologa / endokrynologa. Oferujemy pracę na dogodnych warunkach w przychodni, która zapewnia kompleksową, specjalistyczną opiekę medyczną. Wszelkie warunki współpracy omówimy indywidualnie podczas wstępnej rozmowy telefonicznej oraz podczas spotkania w placówce.

Wymagania

  • tytuł lekarza specjalisty w danej dziedzinie
  • prawo wykonywania zawodu

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od wyników pracy (liczby wykonanych usług) wyliczane miesięcznie