Lekarz Stomatolog - Endodonta

Medicover Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Lekarz Stomatolog - Endodonta
Miejsce pracy: Warszawa

Nowe Centrum Stomatologii Medicover

ul. Plac Konstytucji 6


 

Poszukujemy lekarzy stomatologów, którzy chcą współtworzyć Zespół nowego flagowego Centrum Stomatologii Medicover w Warszawie na Placu Konstytucji 6. 
W maju będziemy otwierać 7 gabinetowe, w pełni samodzielne Centrum Stomatologiczne, zapewniające pacjentom oraz lekarzom kompleksowość usług. Naszymi pacjentami będą osoby dorosłe, nie objęte abonamentem medycznym.

 


Już teraz zapraszamy do rozmów na temat współpracy Lekarzy zajmujących się: stom. zachowawczą, protetyką, periodontologią, ortodoncją, endodoncją, implantologią oraz Lekarzy anestezjologów.

  • Oddajemy Państwu do dyspozycji nowoczesny sprzęt oraz zapewniamy możliwość pełnej diagnostyki radiologicznej wykonywanej przez techników radiologów: tomografię komputerową, pantomogram, zdjęcia cefalo oraz zdjęcia punktowe.
  • W naszym nowym centrum znajdować się również będą pokoje rozmów, gdzie wspólnie z pacjentem będziecie Państwo mogli zdefiniować potrzeby pacjenta i ułożyć indywidualny plan leczenia.
  • Będziecie mieli Państwo również możliwość korzystać z technologii Digital Smile Design oraz skanerów wewnątrzustnych 3Shape TRIOS.
  • Lekarze endodonci mogą realizować swoją pracę przy udziale mikroskopu Leica z użyciem mikrosilnika endodontycznego oraz Systemu Obtura.
  • Chirurgom zapewniamy fizjodyspenser oraz pracę renomowanym systemem implantologicznym Straumman i Dentsply Astra.
  • W Centrum Stomatologicznym każdy pacjent będzie miał przypisanego opiekuna pacjenta, który będzie dbał o jego plan leczenia - ustalony zgodnie z zaleceniami Lekarza.
  • W ramach współpracy oferujemy Państwu również budowanie i promowanie własnej marki/wizerunku w oparciu o marketing Medicover Stomatologia.

Zależy nam na współpracy nastawionej na wymianę doświadczeń i ścisłą współpracę w kontekście realizacji kompleksowych planów leczenia.
Zdajemy sobie sprawę, iż za sukcesem leczniczym stoicie przede wszystkim Państwo – Lekarze stąd tworząc Klinikę mieliśmy na względzie przede wszystkim Państwa komfort i wygodę w pracy.

 

Chętnych Lekarzy Stomatologów zapraszamy do kontaktu mając nadzieje na owocną współpracę, tel. 519 532 535

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.