Lider Sprzedaży Mebli Ekskluzywnych

JMB Design Sp.z o.o.

Wrocław

62 dni temu

Sieć salonów oferujących produkty największych światowych marek, takich jak JOOP!, BUGATTI,TOM TAILOR, BAUER, NOLTE oraz polskiej firmy JMB - wytwórcy mebli i materacy z ponad 40-letnim doświadczeniem.

Do naszego salonu we wrocławskim Domarze poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • sprzedaż ekskluzywnych mebli i dodatków wyposażenia wnętrz
  • obsługa klienta na wysokim poziomie
  • nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • dbanie o estetykę i atrakcyjny wygląd ekspozycji
Wymagania:
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w sprzedaży mebli
  • wysoka kultura osobista
  • konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu
  • znajomość procesów fiskalnych
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • solidną podstawę oraz wysoką prowizję od sprzedaży własnej
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • szkolenia branżowe,
  • wyjazdy na targi w Polsce i za granicą,
  • uczestnictwo w akcjach marketingowych