Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Logistyk

AQUICK S.C.

Warszawa

24 dni temu

AQUICK Źródło Żywiec Centrum to doświadczony dostawca wody źródlanej i kawy do warszawskich biur, firm i instytucji. 15 lat doświadczenia, najwyższa jakość produktów i niezawodna obsługa. Wierzymy, że solidna codzienna praca i szacunek dla zobowiązań, Klientów i współpracowników to podstawa sukcesu.

Logistyk
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • organizowanie i planowanie dostaw;
  • analiza i optymalizacja kosztów dostaw;
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość dostaw;
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami i klientami firmy;
  • zarządzanie grupą kilkunastu dostawców.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość nowoczesnych systemów planowania logistycznego;
  • biegła obsługa komputera i znajomość aplikacji Ms Office;
  • systematyczność, zorientowanie na cel i dyspozycyjność;
  • efektywność działania w warunkach presji czasu;
  • pożądana znajomość języka angielskiego;
  • szerokie zdolności interpersonalne, zdolności organizacyjne, inicjatywa i dynamizm, dokładność, rzetelność.
Oferujemy:
  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • dla chętnych: kurs języka angielskiego i zajęcia rekreacyjne;
Dodatkowe info:
  • praca: poniedz. - piątek, weekendy wolne;
  • siedziba: Warszawa Targówek;
  • info o firmie: www.aquick.pl;
  • facebook: Aquick-woda i kawa do biura i domu;
  • instagram: aquickpl.
Uprzejmie informujemy, że: 1.Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest AQUICK S.C. z siedzibą w Warszawie, ul. Zabraniecka 82, tel. 22 510-65-65 ; 2.Podane przez Pana/ Panią dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane wyłącznie w celu bieżącej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w postaci przesłanego CV jest art. 22[1]§1 Kodeksu Pracy – na czas trwania aktualnego procesu rekrutacyjnego. 3.Dostęp do przesłanego CV będą miały wyłącznie osoby prowadzące rekrutację. 4.Pana/ Pani CV będzie przechowywane wyłącznie do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego – nie dłużej niż przez 4 miesiące, po czym zostanie zniszczone. 5.Posiada Pan/ Pani prawo dostępu do przesłanego CV, jego kopii, poprawienia informacji w nim zawartych oraz prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego 6.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu Pracy oraz aktów wykonawczych jest warunkiem niezbędnym, by uwzględnić Pana/Panią w ramach bieżącego procesu rekrutacyjnego. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)