Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Logistyk

Blue Solution Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2551116, z dnia 2019-07-12

Poszukujemy osób na stanowisko:

Logistyk

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • planowanie tras w celu optymalizacji wykorzystania środków transportu
  • organizowanie transportów krajowych w oparciu o własny i zewnętrzny tabor
  • monitorowanie i zapewnienie terminowości dostaw
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z przewoźnikami
  • wdrażanie usprawnień w obszarze planowania logistycznego
  • zarządzanie flotą (serwisy, przeglądy, naprawy)
  • rozliczenie kierowców

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkie reagowanie na dynamiczne otoczenie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • systematyczność i dokładność
  • prawo jazdy C+E (miło widziane)
  • dyspozycyjność (wyjazdy)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opieka medyczna

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Blue Solution Sp. z o.o . jest dystrybutorem płynu AdBlue® oraz wodnych roztworów mocznika i amoniaku. Posiadamy magazyny na terenie całej Polski. Na terenie Zakładów Azotowych w Puławach, w naszym centralnym magazynie, konfekcjonujemy płyn AdBlue® do mniejszych opakowań: paleto pojemników, beczek i kanistrów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Blue Solution Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (706)
Wałbrzych (59)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (288)
Toruń (167)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (106)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2108)
Radom (165)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (258)
Nysa (64)