Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Logopeda - Edukator

Stowarzyszenie SIEMACHA

Kraków

4 dni temu

Od ponad 25 lat prowadzimy placówkę wsparcia dziennego typu specjalistycznego dla 210 dzieci i młodzieży z Krakowa - SIEMACHA Spot ul. Długa 42. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto "Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko". Jeśli zatem jesteś gotowy/a pracować z zaangażowaniem, zespołowo i brać odpowiedzialność za swoje działania, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako WYCHOWAWCA-EDUKATOR.

Miejsce pracy: Kraków
Jakie zadania stoją przed Tobą?
  • prowadzenie systematycznych zajęć edukacyjnych dla naszych wychowanków (zajęcia edukacyjne, pomoc w nauce, warsztaty edukacyjne itp.) - jesteśmy też otwarci na Twoje propozycje i pomysły zgodne z zainteresowaniami i talentami,
  • prowadzenie zajęć indywidualnych edukacyjnych z dziećmi z najtrudniejszą sytuacją szkolną (zajęcia reedukacyjne) lub terapii logopedycznej
  • praca wychowawcza z wychowankami, rozwiązywanie trudnych wychowawczo sytuacji, wspieranie wychowanków z różnych kryzysach,
  • współpraca z instytucjami wspierającymi rodzinę (MOPS, szkoły itp.) oraz rodzicami wychowanków
  • organizacja warsztatów, zdarzeń, wyjść weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyjnych realizujących cele wychowawcze ośrodka,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
Nasz wymarzony kandydat, przyszły wychowawca spełnia następujące warunki:
  • wymagane wykształcenie wyższe (min. licencjat) na kierunkach typu matematyka, fizyka, chemia itp. lub polonistyka, historia, filologie itp. najlepiej z ukończonym kursem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej lub studiami podyplomowymi (zakresu pedagogiki, psychologii, pracy socjalnej lub pracy z rodziną) lub min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy z dziećmi),
  • mile widziane są dodatkowe kursy, szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem, szczególnie terapii logopedycznej lub terapii pedagogicznej, nowoczesnych form edukacji oraz udział w wolontariatach, akcjach społecznych, projektach edukacyjnych itp.,
  • atutem są dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami.

Nie spełniasz któregoś z wymagań, a chcesz pracować w zgodzie z naszymi wartościami przekonaj nas, że mimo wszystko warto z się z Tobą spotkać.
Zanim w pośpiechu wyślesz do nas swoje CV, sprawdź czy załączyłeś list motywacyjny. Nie chcemy czytać sztywnych tekstów. Napisz po prostu w kilku słowach, dlaczego warto poznać Cię bliżej.

Ponadto, nie mniej ważne jest, aby był:
  • radosny i odważny,
  • kreatywny i zaciekawiony swoją pracą,
  • samodzielny i zaradny,
  • odpowiedzialny i słowny,
  • elastyczny i otwarty na współpracę z innymi członkami zespołu.
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • możliwość rozwijania umiejętności zawodowych. Możliwość udziału w nietuzinkowych projektach.
  • superwizję pracy.
  • współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej, a przede wszystkim przekonasz się co to znaczy pracować z pasją i misją.
  • umowę o pracę na cały etat (w godz. 12.00 - 20.00).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Nauczyciel

Nauczyciel to osoba, która prowadzi zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w szkołach. Pracuje w szkołach podstawowych, gimnazjach, technikach, liceach lub szkołach wyższych. Nauczyciel akademicki nie musi posiadać wykształcenia pedagogicznego w przeciwieństwie do nauczyciela z LO czy szkoły podstawowej. Nauczyciel musi: realizować podstawowe funkcje szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, rzetelnie realizować zadania związane ze ...
Nauczyciel Praca Nauczyciel

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (641)
Wałbrzych (44)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (186)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (194)
Chełm (24)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (793)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (28)
Mazowieckie:
Warszawa (1792)
Radom (122)
Płock (47)
Opolskie:
Opole (211)
Nysa (54)