Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Łódź

35 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

OFERUJEMY:
  • Sfinansowanie egzaminu UDT uprawniającego do obsługi wózków widłowych
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie + dodatki stażowe;
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu;
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne);
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne;
  • Wybrani kandydaci otrzymają ofertę zatrudnienia w ciągu 48 godzin
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy w magazynie
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności w pełnieniu obowiązków
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
Obowiązki:
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Kompletacja ładunków na magazynie
  • Kontrola jakościowa przygotowanego towaru
  • Obsługa wysokiego składu
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier