Magazynier

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Łódź (Teofilów)

80 dni temu

tempus.jpg

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla znanej firmy Kurierskiej.

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Opis stanowiska:

  • rozładunek/ załadunek asortymentu,
  • praca ze skanerem magazynowym,
  • sortowanie paczek kurierskich.
Wymagania:
  • solidność,
  • rzetelność,
  • doświadczenie w pracy magazynowej (mile widziane).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę na 3/4 etatu,
  • posiłki regeneracyjne – GRATIS,
  • PREMIE regulaminowe,
  • możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,
  • możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy:
Praca w godzinach nocnych, po 6/7 godzin mdz. 23:00 a maksymalnie 9:00 rano.

Praca w tygodniu, rozpoczyna się w niedzielę o 23:00.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Rekrutują z Praca.pl