Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A

Łódź

125 dni temu

tempus.jpg

Działalność polegającą na wspieraniu przedsięwzięć kadrowych rozpoczęliśmy w 1998 roku. Zatrudnianie odpowiednich osób było jednym z zadań, jakie realizowaliśmy przy okazji udziału w organizacji targów, imprez plenerowych, dni otwartych. Stopniowo, głównie na skutek docierających do nas sygnałów z rynku, rekrutacja pracowników, tych stałych i tych na sezon, zdominowała nasze działania. Od 2000 roku tym zadaniom poświęcamy cały swój czas.

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników dla znanej firmy Kurierskiej.

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź

Czas pracy:
  • praca w godzinach 15:00-23:00, poniedziałek - piątek.
Jaki jest zakres zadań?
  • rozładunek/ załadunek asortymentu,
  • praca ze skanerem magazynowym,
  • sortowanie paczek kurierskich.
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • rzetelność,
  • doświadczenie w pracy magazynowej (mile widziane).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę pełnoetatową
  • premie regulaminowe,
  • możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej współpracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,
  • możliwość uzyskania karty Fit Sport.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (754)
Wałbrzych (51)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (789)
Tarnów (53)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (1797)
Radom (149)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (170)
Nysa (65)