Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław

28 dni temu

Szukasz pracy na magazynie w swojej okolicy?

Masz uprawnienia na wózki widłowe i chcesz zdobywać doświadczenie?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Zaaplikuj i rozpocznij z nami pracę!

Magazynier
Wrocław

oferujemy

  • praca tylko na 2 zmiany (6-14, 14-22)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie +premia
  • benefity (opieka medyczna,karta sportowa, zniżki do kin i restauracji)
  • bardzo dogodny dojazd komunikacją miejską
  • długofalowa współpraca
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas !

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja towaru
oczekujemy
  • uprawnienia oww
  • dyspozycyjności do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu