Magazynier

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Rzgów

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 3299656, z dnia 2020-04-21

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej. Ponadto w budynkach jedno, jak i wielo-mieszkaniowych proponując odbiorcom innowacyjne, inteligentne rozwiązania, poprawiające funkcjonalność podczas codziennego użytkowania.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

Opis stanowiska

  • Nadzór nad flotą samochodową produkcyjną i osobową (wydawanie i odbiór, ewidencja przebiegu, nadzór nad stanem technicznym, kontrola i zlecenie przeglądów, ubezpieczenie, likwidacja szkód i in)

  • Nadzór nad magazynem podręcznym (kontrola obiegu elektronarzędzi, narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych)

  • Sporządzanie zestawień i sprawozdań wynikających z bieżącej pracy

  • Dbałość o poprawne stany magazynowe

  • Obsługa systemowa i fizyczna magazynu

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

  • Dbałość o porządek i organizację pracy w obszarze swojej odpowiedzialności

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B, C (mile widziane E) + obsługa HDS

  • Znajomość zagadnień mechaniki pojazdowej

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, przede wszystkim Excel

  • Wysoka kultura osobista, uczciwość, umiejętności organizacyjne i analityczne

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w realizację zadań

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia                                                       i zaangażowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez El Serwis Jarosław Mirzejewski (z siedzibą w Rzgowie 95-030, ul. Gliniana 21) rekrutacji na stanowisko Magazynier oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji”.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://el-serwis.eu/pl/

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier