Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Magazynier

Mask Authority

Wrocław

48 dni temu

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International.
Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95.

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Transport europalet i kontenerów plastikowych podnośnikiem widłowym
  • Prace porządkowe
  • Wykonywanie pomocniczych prac procesowych
Wymagania:
  • Ważne uprawnienia na wózek widłowy (UDT)
  • Pracowitość, zaangażowanie
  • Duża dokładność i staranność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
Oferujemy:
  • Atrakcyjna stawka
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • System zmianowy
  • System szkoleń i rozwoju zawodowego
Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier