Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier

AB Bechcicki Sp. z o.o.

Wrocław

850 dni temu

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski, nowoczesny lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku

Magazynier
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie, właściwe przechowywanie i wydawanie towaru z magazynu
  • prawidłowe dokonywanie załadunku i zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami w czasie transportu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • kontrolowanie terminów przydatności produktów
  • układanie towarów za pomocą wózka widłowego jak i praca ręczna - bez użycia sprzętu
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • umiejętność obsługi wózka widłowego (udokumentowane)
  • warunek konieczny - umiejętności obsługi wózka wysokiego składowania
  • mile widziane - umiejętność obsługi mieszalnika farb i tynków
  • mile widziane – znajomość asortymentu - farby
Oferujemy:
  • możliwość awansów
W zgłoszeniu prosimy dołączyć informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację przez AB Bechcicki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier